Detail nemovitosti

Areál Hrdlořezy – Praha 9

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji 1/2 podíl na souboru pozemků/ areálu v lokalitě Českobrodská, Praha 9 – Hrdlořezy. Celková výměra pozemků činí 10.225 m² – k prodeji je ideální polovina. Areál je v současné době využívaný jakožto dílny, sklady a kanceláře. Díky umístění v hlavním městě u frekventované ulice, dobré dopravní dostupnosti a potřebné občanské vybavenosti v rámci města se jedná o atraktivní lokalitu bydlení i podnikání.

Cena:

35.500.000 Kč (odpovídá 1/2 areálu)

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Předmětem prodeje je soubor pozemků situovaných v lokalitě Praha 9, v městské části a katastrálním území Hrdlořezy. Celková výměra areálu je 10.225 m² – k prodeji je ideální polovina. Jedná se o areál aktuálně užívaný jakožto autoservisy, dílny, sklady, kanceláře. Areál se skládá z celkem 5 samostatných staveb skládajících se i z více než 3 přístaveb.

Areál se nachází při hlavní frekventované ulici Českobrodská, v místě křižovatky s ulicí Za Mosty. Pozemky se nachází v údolí pod strmým svahem se zelení na jihu, ze severu jsou ohraničeny ulicí Českobrodská, na kterou navazuje zeleň. Západním směrem na reál navazují obdobné stavby sloužící mj. jako SOŠ a SOU. K supermarketu Lidl je to cca 300 m, dále navazují bytové domy. Pozemky jsou přístupné po zpevněné veřejné komunikaci z ulice Českobrodská. Parkování je možné na vlastním pozemku v rámci areálu, parkovací možnosti jsou také v ulici Českobrodská podél areálu.

V místě je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, dálkové vytápění, telefon). Areál je na všechny uvedené inženýrské sítě napojen.

Územním plánem jsou pozemky vymezeny k VN – nerušící výroby a služeb (plochy sloužící pro umístění výroby a služeb všeho druhu, včetně skladů a skladovacích ploch, které nesmějí svými vlivy narušovat provoz a užívání staveb a zařízení ve svém okolí a zhoršovat životní prostředí nad přípustnou míru). Variantou je kompletní odstranění staveb a provedení nové developerské výstavby v souladu s územním plánem.

Areál je z velké části pronajatý, nájemci jsou z řad autodílen, společnost vyrábějící reklamní a informační zařízení, společnost provádějící kovovýrobu a 2 drobní živnostníci (kanceláře). Většina nájemních smluv je uzavřena na dobu neurčitou nebo případně na dobu určitou s krátkou dobou trvání. Bližší informace k nájemním smlouvám jsou zájemci k dispozici na vyžádání.

Pozemky jsou situovány v lokalitě Praha 9, v městské části a katastrálním území Hrdlořezy. V docházkové vzdálenosti je minimální občanská vybavenost (supermarket, SOŠ, SOÚ, SPŠ, Vyšší policejní škola, autodílny, restaurace aj.). Veškerá občanská vybavenost je v dosahu MHD v rámci Prahy. Lokalita je dobře dostupná osobní i veřejnou dopravou po hlavních ulicích Českobrodská a Pod Táborem. K Průmyslové ulici je to cca 1,1 km. Z veřejné dopravy je asi 400 m od pozemku zastávka autobusů „Pod Táborem“, ze které jezdí přímé autobusy ke stanicím metra „B“ Palmovka a metra „A“ Skalka za cca 10 minut. K nejbližší tramvajové zastávce „Spojovací“ je to cca 1,7 km (1 stanice autobusem). Díky umístění v hlavním městě u frekventované ulice, dobré dopravní dostupnosti a potřebné občanské vybavenosti v rámci města se jedná o atraktivní a velmi žádanou lokalitu bydlení i podnikání.

Uvedená cena 35.500.000 Kč (odpovídá 1/2 areálu) je k jednání.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?