CZ EN DE

Detail nemovitosti

Ateliér 2+kk, Praha 4 – Kunratice

Nabízíme jedinečnou nabídku prodeje ateliérového bydlení o dispozici 2+kk s velmi komfortní výměrou 74,8 m², vlastní zahradou a parkováním, které se nachází v novostavbě domu v samém centru atraktivní části Praha 4-Kunratice.

Cena:

8.925.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme jedinečnou nabídku prodeje ateliérového bydlení o dispozici 2+kk s velmi komfortní výměrou 74,8 m², vlastní zahradou a parkováním, které se nachází v novostavbě domu v samém centru atraktivní části Praha 4-Kunratice. Ateliér představuje opravdu klidné bydlení v žádané lokalitě obklopené jak spoustou zeleně, tak komplexní občanskou vybaveností. V bytovém domě jsou pouze 3 jednotky k bydlení, což umožňuje skutečně soukromý život v příjemné komunitě.

Ateliér je umístěn v druhém patře – podkroví – cihlového domu a tvoří jej velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním zázemím, ložnice s oddělenou místností určenou jako šatna, koupelna s WC a komora. Součástí bydlení je možnost plného užívání zahrady, která je členěna na více úrovní náležící jednotlivým jednotkám. Ateliér tak disponuje vlastní zahradou, kde můžete relaxovat s rodinou, přáteli i domácími mazlíčky. Zahrada nabízí také pergolu s grilem. Parkovací stání je k dispozici na vlastním pozemku přímo před domem.

V ateliéru jsou zcela nové dřevěné dubové podlahy v kombinaci s luxusní designovou dlažbou. Kuchyňský kout si vybaví nový majitel dle vlastních představ. Jednotka disponuje vlastním elektrickým kotlem, který zajišťuje vytápění i ohřev vody. Dům má kvalitní zdivo, které dostatečně chrání proti úniku tepla a zároveň v létě poskytuje příjemné klima.

Jedná se o zcela nově vybudovanou jednotku, která bude pro nového vlastníka připravena v časovém horizontu 24 měsíců. Je tedy možné přizpůsobit jednotlivé prvky vybavení dle preferencí zájemce. Aktuálně probíhá předprodej (parkování a vybavení kuchyňského koutu není součástí ceny).

Spousta zeleně v okolí vybízí k procházkám, v bezprostřední blízkosti se nachází například nádherný Zámecký park či Kunratický les. Kunratice nabízí výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost – MHD pouze 3 min od domu, v docházkové vzdálenosti řada restaurací, městský úřad, pošta, papírnictví, lékárna, nemocnice v dojezdové vzdálenosti pouhých 5ti minut, totéž OC Chodov.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?