CZ EN DE

Detail nemovitosti

Byt 4+kk, Praha 4 – Kunratice

Nabízíme jedinečnou nabídku prodeje bytu o dispozici 4+kk s velmi komfortní výměrou 85,1 m², vlastní zahradou a parkováním, který se nachází v novostavbě domu v samém centru atraktivní části Praha 4-Kunratice.

Cena:

10.125.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme jedinečnou nabídku prodeje bytu o dispozici 4+kk s velmi komfortní výměrou 85,1 m², vlastní zahradou a parkováním, který se nachází v novostavbě domu v samém centru atraktivní části Praha 4-Kunratice. Byt představuje opravdu klidné bydlení v žádané lokalitě obklopené jak spoustou zeleně, tak komplexní občanskou vybaveností. V bytovém domě jsou pouze 3 bytové jednotky, což umožňuje skutečně soukromý život v příjemné komunitě.

Byt je umístěn v prvním patře cihlového domu a tvoří jej velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním zázemím, ložnice, 2 další samostatné pokoje, koupelna a oddělené WC. Součástí bytu je možnost plného užívání zahrady, která je členěna na více úrovní náležící jednotlivým bytovým jednotkám. Byt tak disponuje vlastní zahradou, kde můžete relaxovat s rodinou, přáteli i domácími mazlíčky. Zahrada nabízí také pergolu s grilem. Parkovací stání je k dispozici na vlastním pozemku přímo před domem.

V bytě jsou zcela nové dřevěné dubové podlahy v kombinaci s luxusní designovou dlažbou. Kuchyňský kout si vybaví nový majitel dle vlastních představ. Bytová jednotka disponuje vlastním elektrickým kotlem, který zajišťuje vytápění i ohřev vody. Dům má kvalitní zdivo, které dostatečně chrání proti úniku tepla a zároveň v létě poskytuje příjemné klima.

Jedná se o zcela nově vybudovanou bytovou jednotku, která bude pro nového vlastníka připravena v časovém horizontu 24 měsíců. Je tedy možné přizpůsobit jednotlivé prvky vybavení dle preferencí zájemce. Aktuálně probíhá předprodej (parkování a vybavení kuchyňského koutu není součástí ceny).

Spousta zeleně v okolí vybízí k procházkám, v bezprostřední blízkosti se nachází například nádherný Zámecký park či Kunratický les. Kunratice nabízí výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost – MHD pouze 3 min od domu, v docházkové vzdálenosti řada restaurací, městský úřad, pošta, papírnictví, lékárna, nemocnice v dojezdové vzdálenosti pouhých 5ti minut, totéž OC Chodov.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?