Detail nemovitosti

Administrativní budova Praha 1, Revoluční

Nabídka prodeje administrativní budovy v Praze 1-Staré Město. Rozsáhlý objekt s 10 podlažími na lukrativní pražské adrese. V současné době je zde umístěna poliklinika, ale další volné prostory v objektu nabízí možnost pro navýšení komerčního potenciálu.

Cena:

360.000.000 kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje  společnosti vlastnící administrativní budovu se zaběhnutou poliklinikou na lukrativní adrese Prahy 1 v ulici Revoluční č. 19. Jedná se o rozsáhlý objekt, který byl postaven v roce 1934.

Budova má 8 nadzemních 2 podzemní podlaží. V 7. a 8. nadzemním podlaží jsou terasy s úchvatnými výhledy do okolí i na Pražský Hrad. Plochy teras (132 m²) nejsou započítány v užitné ploše. Velký potenciál využití pro retail mají sklepy v 1. a 2. podzemním podlaží. Výhodou je jejich samostatný vstup z Hradební ulice i z chodby domu. Rovná střecha budovy umožňuje případné vybudování střešní terasy pro jednotky v nejvyšším patře. V domě je nová plynová kotelna pro celý dům, dva osobní výtahy a nákladní výtah do sklepa. Výlohy směřují do ulic Revoluční a Hradební, stejně tak je z obou těchto ulic přístupnost domu. V územním plánu je označeno – VV – veřejné vybavení – plochy sloužící pro umístění zařízení a areálů veškerého veřejného vybavení města.

Aktuální roční výnos z pronájmu polikliniky činí 10.923.936 Kč.

Cena za společnost dohodou.

 

Základní informace

Počet podlaží (N.P. + P.P.): 8 + 2
Plocha pozemku: 442 m²
Celková užitná plocha domu: 2.945 m²
Užitná plocha bez suterénu: 2.549 m²

 

Přehled prostor

Retaily: 4, plocha 302 m²
Ordinace a kanceláře: 59, plocha 1.660 m²
Čekárny a toalety: 6, plocha 587 m²
Sklady: 2, plocha 396 m²

Shape

Ke stažení

Listina nájemců

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: