Detail nemovitosti

Administrativní budova Praha 3 Křišťanova

Prodej činžovního domu, který je v současné době využíván jako administrativní budova. Dnešní stav je vhodný k okamžitému nastěhování. Budova je plně vybavena pro kancelářský provoz – sítě, optické kabely, nábytek.

Cena:

48.410.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji činžovní dům v katastrálním území Žižkov dnes využívaný k administrativním účelům. Nemovitost z roku 1933 byla v roce 1997 rekonstruována, byl přistavěn výtah a proběhla rekolaudace na kancelářskou budovu. Dnešní stav je vhodný k okamžitému nastěhování. Budova je plně vybavena pro kancelářský provoz – sítě, optické kabely, nábytek.

 

Základní informace

Adresa: Křišťanova 675/3, Praha 3

Čistá podlahová plocha: 462,1 m²

 

Potenciál

Je vypracovaná architektonická studie, která otevírá investorovi potenciální možnost přestavět tuto nemovitost na bytové jednotky. Rekolaudací této nemovitosti bude využit potenciál a vytvořeno v dnes velice žádané lokalitě na pomezí Žižkova s Vinohrady 13 bytových jednotek o celkové podlahové ploše 494,6 m².

Trh činžovních domů nabývá v současnosti na významnosti. A to vzhledem k poklesu zahajování i dokončování výstavby nových bytů. V katastrální území Hlavního města Prahy je dnes zapsáno 25 740 činžovních domů. Společně s růstem cen bytů rostla i cena činžovních domů.

Shape

Ke stažení

Půdorysy
Katastrální území

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: