Detail nemovitosti

Projekt Appollon Resort Lednice

Exkluzivně nabízíme k prodeji projekt APOLLON RESORT LEDNICE, který se nachází v jedné z nejatraktivnějších oblastí České republiky, v srdci lednicko-valtického areálu. Projekt tvoří 169 domů a celý areál má kapacitu téměř 1200 osob.

Cena:

300.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji projekt APOLLON RESORT LEDNICE , který nabízí klientům pobyt v čisté přírodě, ať jako rekreaci, nebo pro bydlení. Projekt se nachází v jedné z nejatraktivnějších oblastí České republiky, v Lednicko-Valtickém areálu.

Všech 169 domů projektu je developersky navrženo správně. Jako efektivní dispozice 1+KK a 2+KK. Každý dům má svůj vlastní pozemek, terasu a parkovací stání. Všechny domy jsou navrženy pro pohodlný a dlouhodobý pobyt.

Součástí resortu APOLLON RESORT LEDINCE je kompletní zázemí pro Wellness- fitness. Najdeme zde vnitřní/venkovní restaurace a konferenční sál s celkovou kapacitou 196 osob. To vše doplňuje Wine Bar a Sky Bar s kapacitou 181 osob.

Všech 169 domů projektu je navrženo tak, že svou jednoduchostí na výstavbu byly pro developera maximálně ziskové, ale zároveň jsou i atraktivní pro klienty.

Pro více informací je níže k dispozici přiložená prezentace.

Shape

Ke stažení

Teaser APOLLON RESORT LEDNICE

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: