Detail nemovitosti

Areál Kotlářka Praha 5

Nabídka prodeje rozsáhlého panoramatického areálu Kotlářka v Praze 5, který nabízí mnoho možností pro komerční, ubytovací, stravovací nebo sportovní využití. Areál zahrnuje jak volné plochy, tak několik budov, ve kterých je v současnosti např. restaurace, penzion, bytové jednotky či kanceláře.

Cena:

Dohodou

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Jedná se o prodej panoramatického areálu Kotlářka v Praze 5. V prostorách areálu se nachází jak rozsáhlé plochy, tak několik budov s restaurací, penzionem, bytovými jednotkami , dílnami či kancelářemi. Je zde možnost pro realizaci dalších nových komerčních projektů.

Aktuálně se v areálu nachází restaurace pro cca 40 osob se salonkem, zahrádkou a letní zahradou pro konání velkých společenských akcí (až pro 100 osob). Dále penzion se 14 pokoji a 5 bytových jednotek. Byty jsou většinou ve špatném stavu s vysokou vlhkostí a s tím spojenými vysokými náklady na bydlení (topení elektrickými přímotopy). Po rekonstrukci je pouze jeden z bytů.

V dalších komerčně využitelných prostorách je 5 firem. V budově č. 6 se v prostorách horního dvora nachází truhlářská firma. Rozloha cca 240 m². V objektu je špatný stav elektroinstalace, dezolátní stav střechy, vlhko, topení na plyn. Je zde nevyužívaný půdní prostor, vlastní WC a venkovní dřevěná stavba cca 85 m².

V budově č. 7 v prostorách horního dvora je autodílna o cca 184 m². Je zde špatný stav elektroinstalace, dezolátní stav střechy, velké vlhko z boční stěny, která je ve svahu a je zavalená hlínou. Při dešti jsou v prostorách louže, zdi jsou plesnivé. Topení na plyn. Vlastní WC. Je zde také nevyužívaný půdní prostor cca 250 m².

V budově č. 9  je sklad sanity a kominík. Tyto prostory horního dvora mají samostatný vstup zabezpečený vraty.  Prostor je bez vody, elektřina pouze na svícení, neizolovaná střecha je v dezolátním stavu.

V budově č. 3 je kancelář stavební firmy o dispozici 2+KK , koupelna se sprchou a WC. V roce 2019 prošel prostor rozsáhlou rekonstrukcí včetně elektroinstalace a vody. Pod touto budovou je sklep, ve kterém je veden plyn. Vedlejší sklep využívá jeden z nájemníků. Střecha zůstala v původním stavu.

V celém areálu jsou velmi špatné odpady i vodovodní potrubí. V zahradě jsou odpady původní.

Pod loukou č. 8 je prostor, který se nevyužívá z důvodů obav o jeho statiku. Dále pak je zde garáž, sklad a vinný sklípek.

 

Základní informace

Celková plocha pozemku: 100.362 m²
Podlahová plocha všech objektů: cca 1.970 m²

 

Přehled prostor

Restaurace: pro cca 40 osob
Salonek: pro cca 50 osob, 52 m², v budově č. 5
Venkovní zahrádka: cca 38 m²
Letní zahrada: pro 100 osob, pro oslavy a svatby, v plánku č. 8
Kancelář (místnost) : budova č. 2

Budova č.1, 9 a 4: penzion
Budova 1: přízemí – 5 pokojů + místnost pro úklid
pokoj č. 1 – přízemí – 12,4 m²
pokoj č. 2 – přízemí – 13,6 m²
pokoj č. 3 – přízemí – 16,1 m²
pokoj č. 4 – přízemí – 20,3 m²
pokoj č. 5 – přízemí – 16,6 m²
šatna – přízemí – 3,7 m²

Budova 4: 9 pokojů
pokoj č. 10 – 1. patro – 12 m²
pokoj č. 11 –  1. patro – 21 m²
pokoj č. 12 – 2. patro – 6 m²
pokoj č. 13 – 2. patro – 8 m²
pokoj č. 14 – 2. patro – 22,6 m²
pokoj č. 15 – 2. patro – 62,5 m²
koupelna – 2. patro –  4 m²
pokoj č. 8 –  přízemí –  24,3 m²
pokoj č. 9 –  přízemí –  18,4 m²

Budova 9: 1 pokoj (využíván pouze při akcích)
pokoj č. 16 – 1. patro – 28,88 m²

Budova 1, 2: bytové jednotky
1+1: 1x
2+KK, 2+1: 4x

Shape

Ke stažení

Plánek areálu
Výměry parcel

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: