CZ EN DE

Detail nemovitosti

Butua Residence, Budva, Černá Hora

Nabízíme velmi zajímavou investiční příležitost koupě úspěšně vedeného hotelu s tradicí a s vynikajícími recenzemi klientů, který se nachází v lokalitě Budva, v jednom z nejvyhledávanějších turistických letovisek Černé Hory.

Cena:

11.000.000 USD

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme velmi zajímavou investiční příležitost koupě úspěšně vedeného hotelu s tradicí a s vynikajícími recenzemi klientů, který se nachází v lokalitě Budva, v jednom z nejvyhledávanějších turistických letovisek Černé Hory. Jedná se o nabídku prodeje moderního komplexu Butua Residence, který se nachází jen pár minut chůze od historického centra města a písečné pláže. Hotel má 45 prostorných a světlých pokojů (většina má balkony), které nabízejí neuvěřitelný výhled na Budvu a záliv s přístavištěm jachet. Nádherný výhled poskytuje i střešní terasa s bazénem. Součástí hotelu je restaurace a kavárna. Parkování je zajištěno v podzemní garáži s kapacitou 22 aut. V minulých letech prošel komplex dvěma rozsáhlými rekonstrukcemi. První budova (1.800 m²) byla kompletně zrekonstruována v roce 2012 a druhá budova (1.200 m²) v roce 2016.

 

Základní informace

Počet ubytovacích jednotek: 45
Plocha pozemku: cca 1.000 m²
Celková plocha ubytovacích jednotek: cca 3.000 m²
Typ vytápění: elektrické
Zdroj osvětlení/energie: solární
Počet parkovacích míst: 22
Druh parkovacího stání: podzemní parkoviště

 

Lokalita

Budva nabízí kombinaci krásné krajiny a jaderského pobřeží, které se jako jedno z mála pyšní nádhernými písečnými plážemi, středomořskou promenádou, ale i bohatým nočním životem. Blízkost přístavu Porto Montenegro, dopravní vybavenost, výborné silniční spojení a mezinárodní letiště dělá z Budvy jedno z nejvyhledávanějších míst v Černé Hoře. Kromě toho poskytuje služby a infrastrukturu v relaxačním a exkluzivním prostředí pro všechny, kteří si chtějí užít ostrov celoročně. Záliv s přístavem jachet láká svými značkovými butiky a skvělým výběrem exkluzivních barů a restaurací, které jsou typické pro životní styl této oblasti.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: