Detail nemovitosti

Bytový dům Kobylisy

Prodej prvorepublikového třípatrového bytového domu ve skvělé lokalitě nedaleko metra „C“ Kobylisy, se třemi zrekonstruovanými samostatnými bytovými jednotkami, sklepem a zahradou.

Cena:

19.900.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji prvorepublikový třípatrový bytový dům ve skvělé lokalitě, na adrese Nad Šutkou 6 v Praze 8, pouze 3 minuty chůze od stanice Metro Kobylisy. Dům byl postaven v roce 1934 podle návrhu architekta Antonína Škáchy. V roce 2019 prošel velmi zdařilou rekonstrukcí, při které byla zachována klidná atmosféra domu včetně řady původních interiérových prvků. V domě se nachází 3 samostatné bytové jednotky, sklep a náleží k němu i zahrada. Je tedy vhodný jak pro individuální bydlení, tak pro kombinaci s podnikáním. Vzhledem k možnosti navýšit dům o další dvě nadzemní podlaží se jedná o skvělou investici a potenciál pro další development.

 

Základní informace

Plocha nemovitosti: 268 m2
Plocha bytové jednotky v 1NP: 56,4 m2
Plocha bytové jednotky v 2NP: 65,7 m2
Plocha bytové jednotky v podkroví: 69,6 m2
Sklep: ANO
Zahrada: ANO

 

Lokalita

Kobylisy jsou rychle se rozvíjející rezidentská městská část se skvělou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností. V okolí nemovitosti je řada míst pro odpočinek, procházky a další volnočasové aktivity. Např. park Dlážděnka, který je považován za jedno z nejhezčích míst v Praze 8 a který nabízí nádherné panoramatické výhledy na Prahu, se nachází jen 10 minut pěší chůzí od bytového domu. Příjemnou procházkou se lze také dostat k ZOO, Botanické zahradě s vinicí a vyhlášenou gurmánskou restaurací nebo k lesoparku Okrouhlík. Pro milovníky plavání je k dispozici koupaliště s venkovním bazénem jen 300 m od domu nebo aquacentrum vzdálené 2 stanice autobusem.

Shape

Ke stažení

Situační plánek
Půdorysy
Průčelí

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: