Detail nemovitosti

Bytový dům Praha 2 Resslova

Nabídka k prodeji rohového bytového domu v Praze 2-Nové Město. Budova se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti Vltavského nábřeží. V současné době je objekt využíván k nájemnímu bydlení, jako ubytovací zařízení a ke komerčním pronájmům.

Cena:

Dohodou

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka k prodeji rohového bytového domu v Praze 2-Nové Město, ulice Resslova č. 3. Dům se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti Vltavského nábřeží, v dosahu městské hromadné dopravy. V docházkové vzdálenosti cca 5 minut chůze je stanice metra Karlovo náměstí nebo tramvajová zastávka několika linek na Jiráskově náměstí.

V současné době je objekt využíván k nájemnímu bydlení, jako ubytovací zařízení a ke komerčním pronájmům. Nachází se zde 28 bytových jednotek, 4 ubytovací jednotky, 2 kanceláře a restaurace. Bytové a ubytovací jednotky jsou vybaveny  kuchyňskou linkou (včetně pračky, myčky a sušičky), elektroměrem, měřičem vody a tepla, vlastním ohřevem vody (bojler) a klimatizací na teplý a studený vzduch. Pronájmy jsou nabízeny přes Booking.com. Nájemní smlouvy mohou být ukončeny do 2 měsíců. Aktuálně není objekt naplno využíván. Je zde proto potenciál zásadního navýšení současných výnosů.

Budova je po celkové rekonstrukci, která proběhla v letech 2011 – 2013 (nová okna, rozvody elektřiny a vody, nový výtah).

 

Základní informace

Počet podlaží (N.P. + P.P.): 6 + 1
Celková plocha pozemku: 492 m²
Celková užitná plocha domu: 2.519 m²
Aktuální měsíční výnos: 530.000 Kč (některé prostory jsou nyní prázdné nebo využívané majitelem nemovitosti)
Potenciální měsíční výnos: 1.021.500 Kč

 

Přehled prostor v domě

Celková čistá plocha bytových a ubytovacích jednotek: 2.184 m²
Celková čistá nebytová plocha: 335 m²
Počet nebytových jednotek: 3 (1 restaurace a 2 kanceláře)
Počet ubytovacích jednotek: 4
Počet bytových jednotek: 28
Výtah: ano

 

 

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: