CZ EN DE

Detail nemovitosti

Bytový dům Praha 5 Vodní

Nabídka prodeje společnosti vlastnící bytový dům v lukrativní oblasti na pomezí Smíchova a Malé Strany. Jedná se o dům po kompletní rekonstrukci se 16 bytovými jednotkami.

Cena:

120.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje společnosti, která je vlastníkem činžovního domu v atraktivní lokalitě na pomezí Smíchova a Malé Strany, v ulici Vodní 528/9. Stavba stojí na pozemku p. č. 191. Budova i pozemek se nacházejí v památkové zóně. Objekt má 2 podzemní podlaží, 5 nadzemních podlaží a galerii. Dům se 16 bytovými jednotkami a po kompletní rekonstrukci je zajímavou investiční příležitostí. Všechny bytové jednotky jsou  připravené k okamžitému pronájmu nebo prodeji.

 

Základní informace

Výměra pozemku: 303 m²
Výměra bytových jednotek: 845,2 m²
Nebytová plocha (2. PP): 107,7 m²
Počet bytových jednotek: 16
Plocha bytových jednotek: od 33 m² do 93 m²

 

Lokalita

Ulice Vodní se nachází v žádané lokalitě Smíchov mezi Janáčkovým nábřežím a ulicí Štefánikova, nedaleko rozsáhlé městské zelené plochy Petřínských sadů. Jedná se o oblast s vyhledávaným bydlením s velmi dobrou dopravní obslužností, občanskou vybaveností a s mnoha nákupními příležitostmi. Zdejší adresy mají vysokou prestiž a nemovitosti patří k nejdražším v Praze. V docházkové vzdálenosti je stanice linky B pražského metra a také několik tramvajových linek do centra Prahy. K zastávkám na tramvaje to jsou pouhé 2 minuty chůze. Nedaleko se nachází oblíbené obchodní a kulturní centrum OC Nový Smíchov. V nejbližším okolí je i komplexní občanská vybavenost (základní škola, mateřská škola, městský úřad, poliklinika, obchody, restaurace, kavárny aj.)

 

Shape

Ke stažení

Potenciální výnosy
Půdorysy
Katastrální mapa

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: