Detail nemovitosti

Chateau Křinec

V nabídce k prodeji exkluzivní nemovitost, Chateau Křinec, ve vzdálenosti 60 km od Prahy.

Cena:

88.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Zámek Křinec se nachází ve stejnojmenné obci 60 km od hlavního města Prahy mezi dvěma krajskými centry – Nymburk a Mladá Boleslav. Letiště Praha se nachází přibližně 70 minut od zámku.

Pozemek o celkové výměře 23.923 m² je kompletně oplocený se dvěma přístupy do dvora. K budově zámku z jižní strany sousedí městský park téměř stejné velikosti jako zámecký pozemek a spojuje jej s centrem obce. Na dvoře zámku se nachází dílny, barokní sýpka a hospodářské budovy.

Zámek disponuje 5.223 m² obytné plochy ve 3 podlažích. V přízemí se nachází formální vstupní hala, zrekonstruovaná kavárna, toalety a zachovalá pekárna z 19. století. Prvnímu patru dominuje reprezentativní barokní dvoupatrový sál. Kompletně zrekonstruované modré pokoje, formální jídelna, hala s obrazy a všechny ostatní pokoje jsou velmi světlé a komfortní. 2. patro disponuje 11ti prostornými pokoji. Z přízemí do podkroví vedou dvě schodiště (hlavní a provozní). Křídlové točité schodiště nabízí soukromý přístup do prvního patra a levého zámeckého křídla.

Zámek Křinec byl postaven v polovině 17. století v raně barokním architektonickém stylu šlechtickou rodinou Morzin pocházející ze severní Itálie. Zámek byl vybudován podle plánů italského architekta Carla Luraga, jednoho z nejslavnějších architektů barokního stylu ve střední Evropě.

Shape

Ke stažení

Prezentace nemovitosti
Výpis z katastru nemovitostí

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: