Detail nemovitosti

Dům U Bílého lva Praha 1

Nabídka prodeje polyfunkční budovy v samém historickém centru Prahy. Jedná se o objekt z 15. století se 6 podlažími a podkrovím. V současnosti se zde nachází bytové jednotky a komerční prostory. Vzhledem ke své poloze má objekt značný investiční a komerční potenciál.

Cena:

14.000.000 Euro

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje společnosti vlastnící historickou polyfunkční budovu „U Bílého lva“ z 15. století v Praze 1 na Malém náměstí č. 2. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších pražských lokalit – Staré Město.

Původní měšťanský dům má 2 vstupy. Vpravo je v přízemí bar se zázemím v suterénu. Provozovna má cca 60 míst k sezení, kuchyň, kancelář a šatny pro personál. Pravý vchod je pro nájemce nebytových prostor. Hlavním nájemcem je  jazyková škola, která užívá 2. až 5. NP (4 podlaží). V 6.NP (podkroví) jsou 2 bytové jednotky. Každé podlaží včetně půdní vestavby má užitnou plochu 200 m². Dům nemá dvorek, celý pozemek je zastavěný.

Nemovitost byla kompletně zrekonstruovaná v roce 1997 včetně restaurátorských prací na dřevěných malovaných stropech v uliční části. V roce 2006 byla vyměněná střešní krytina. Celý dům od 1.patra výš je vytápěn/chlazen klimatizací. Plyn je zaveden do baru (plynový kotel + klimatizační jednotky v baru + vzduchotechnika). V baru je technický výtah na popelnice/sudy (ze suterénu před dům) a výtah na jídlo ze suterénu v kuchyni do přízemí.

Jazyková škola má nájemní smlouvu do 1. 1. 2024, bar má nájemní smlouvu do 30. 6. 2027 a bankomat ATM – smlouva na dobu neurčitou s 6 měsíční výpovědní lhůtou.

Aktuální roční výnos činí 8.145.000 Kč.

 

Základní informace

Počet podlaží: (P.P. + N.P.): 1 + 5 + podkroví
Plocha pozemku: 280 m²
Celková užitná plocha domu: 1.450 m²

 

Přehled prostor

Jazyková škola – čistá užitná plocha: 1.200 m²
Bar/restaurace: 250 m²
Bytové jednotky v podkroví: 2
Výtah: ano

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: