CZ EN DE

Detail nemovitosti

Hotel Savoy, Praha 1 Hradčany

Nabídka prodeje Hotelu Savoy, který se nachází v historické části Prahy. Je vzdálen pouhých 5 minut pěšky od komplexu Pražského hradu a mnoha dalších nejnavštěvovanějších pražských památek.

Cena:

550.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje Hotelu Savoy, který se nachází na adrese Keplerova 218/6, Praha 1 – Hradčany v diplomatické čtvrti, v historickém centru zapsaném na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování je zde poskytováno v pokojích a  apartmánech inspirovaných anglosaským stylem. Nevšední prostředí salónku – knihovny je vhodné pro pořádání menších konferencí, školení i soukromých akcí. V 7. patře budovy se nachází rozsáhlá terasa s panoramatickým výhledem na Prahu. Hotel nabízí služby wellness a fitness. Možnost parkování je v podzemních parkovacích stání.

 

Základní informace

Zastavěná plocha: 1.346 m²
Plocha terasy: 315 m²
Počet pokojů: 52 + 4 apartmány
Parkování: podzemní stání

 

Lokalita

Hotel se nachází v historické části Prahy, pouhých 5 minut chůze od Pražského hradu nebo Strahovského kláštera.    V blízkosti jsou i další proslulé pražské památky jako Petřínská rozhledna či Černínský palác. Do centra hlavního města je to 10 minut tramvajovou linkou nebo 20 minut pěší chůzí malebnou Nerudovou ulicí.

 

Shape

Ke stažení

Architektonicko-stavební řešení
Katastrální náhled

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: