Detail nemovitosti

Komerční areál Kunratice

Prodej multifunkčního komerčního areálu v Praze 4 Kunraticích v těsné blízkosti Kunratické spojky. Jedná se o pozemek o celkové ploše 5.800 m², na kterém je umístěno několik budov s variabilní možností využití.

Cena:

87.550.000 Kč + 3 % provize

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Jedinečná investiční příležitost – prodej komerčního areálu v Praze 4 Kunraticích v těsné blízkosti Kunratické spojky. Jedná se o pozemek o celkové ploše 5.800 m², na kterém je umístěno několik budov s variabilní možností využití.

Budova A:

Jedná se o zděnou hlavní administrativní dvoupodlažní budovu, kde každé podlaží nabízí 235 m² podlahové plochy. V současnosti je čelní část budovy v přízemí využívána jako showroom pro e-shop prodejnu. Dále v přízemí nalezneme velkou místnost, která nabízí variabilní možnosti využití, 2 kanceláře, zázemí koupelny a toalet. V prvním patře je umístěno 6 kanceláří, sklad, kuchyňka, toalety a koupelna. Budova A je propojena s budovou B.

Budova B:

Montovaná hala v současnosti využívána pro sportovní areál adventure minigolfu. Hala má plochu 686 m² s výškou ke krovu 7,5 m. Nyní je zde minigolfové hřiště s vlastní recepcí a v zadní části v úrovní 1. patra je umístěna restaurace s barem a vnitřní terasou vhodnou ke sledování hry. Budova B může po změně vybavení fungovat velmi dobře jako skladovací areál. Na budou B venku navazuje venkovní část minigolfu a dále tenisový kurt s umělým povrchem, který lze využívat i např. pro nohejbal či volejbal. Před tenisovým kurtem stojí samostatné bistro s barem a venkovním sezením.

Budovy C a D:

Jde o 2 skladovací prostory s plochou 79 m² a 80 m². Jedná se o montované objekty s vysokým stropem otevřeným do krovu ideální pro skladování nebo k využití pro montážní dílny.

 

Areál má 2 samostatné vjezdy, mezi kterými jsou umístěny menší stavby (100 m²), které mohou fungovat jako další kanceláře, vrátnice a podobně. Hlavní budovy jsou vytápěny kotlem na dřevo. Je možné však předělat vytápění na tepelné čerpadlo vzduch/vzduch. Zateplení ze 12 cm polystyrenem (budova A). Na pozemku se dále nachází zastřešená parkovací stání a venkovní parkoviště.

Jedná se o zajímavý samostatný areál na vlastním pozemku, který nabízí nepřeberné možnosti komerčního využití.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: