Detail nemovitosti

Komerční park Jesenice

Nabídka prodeje komerčního parku v centru Jesenice, který prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. Díky své poloze v blízkosti Prahy a dobré dopravní dostupnosti se jedná o atraktivní a velmi žádanou lokalitu pro podnikání.

Cena:

112.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

V nabídce je k prodeji Komerční park Jesenice v ulici Zbraslavská 68. Komerční park s ideální polohou uprostřed města prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. Objekt se skládá z přízemí a jednoho nadzemního podlaží. Náleží k němu i přilehlé parkoviště. Díky těsné blízkosti Prahy, dobré dopravní dostupnosti a potřebné občanské vybavenosti v rámci města se jedná o atraktivní a velmi žádanou lokalitu pro podnikání.

 

Základní informace

Celková výměra pozemků: 5.482 m²
Plocha budovy: 3.300 m²
Plocha nájmu: 2.880 m²
Počet parkovacích míst: 46

 

Současná situace

Komerční park je dlouhodobě pronajatý solventním nájemcům s dlouhodobým výnosem cca 6,3 %. Uzavřené nájemní smlouvy jsou s inflační doložkou. Ceny energií jsou fixované do 31. 12. 2023 za cenu 3,3 Kč/Kwh. Je možné převzít úvěr ve výši 36.300.000 Kč se splatností 31. 12. 2031 s úrokovou sazbou 2,2 % + 1 měsíční PRIBOR.

 

Lokalita

Atraktivní lokalita v těsné blízkosti Prahy s dobrou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností. Na okraj Prahy (Chodov) je to cca 15 km jízdy autem severním směrem. Centrum Prahy je vzdáleno cca 20 km jízdy autem. V blízkosti komerčního parku (cca 500 m) se nachází autobusová zastávka s přímým spojením do Prahy a do Říčan.

Shape

Ke stažení

Letecká mapa

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: