Detail nemovitosti

Nákupní centrum Havlíčkův Brod

Nabídka prodeje retail parku, nákupního centra v ulici Strojírenská v Havlíčkově Brodě. Jedná se o nově postavený nákupní park otevřený v červenci 2022, který přímo navazuje na obchodní zónu s hypermarketem Albert a prodejnou JYSK.

Cena:

123.600.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje retail parku, nákupního centra v ulici Strojírenská v Havlíčkově Brodě. Jedná se o nově postavený nákupní park otevřený v červenci 2022, který přímo navazuje na obchodní zónu s hypermarketem Albert a prodejnou JYSK. Součástí této akviziční příležitosti je nákupní park o celkové pronajímatelné ploše 2.896 m², parking a přilehlé pozemky. Vzhledem k nedávnému otevření v červenci 2022 se jedná – z technického i komerčního hlediska – o velmi bezpečnou investici díky novým dlouhodobým smlouvám i zárukám na budovu. Prodej bude realizován formou Share deal.

Nákupní park se nachází v Havlíčkově Brodě, městě s 23.340 obyvateli, v kraji Vysočina. Projekt je součástí komerční zóny spolu s hypermarketem Albert, prodejnou Jysk a benzínovou pumpou Eurooil. Výhodou umístění projektu je i nedaleká prodejna Lidl. Komerční zóna se nachází u hlavní silnice vedoucí směrem ke Žďáru nad Sázavou a Hlinsku, přímo napojená na obchvat města, který se nyní buduje.

Výměra
  • Pronajímatelná plocha: 2.896 m²
  • Výměra pozemku: 9.067 m²
  • 7 obchodních jednotek
  • Parkování: 69 míst
KPI
  • Pronajatost: 92,9 % (poslední jednotka v diskusi se zájemcem)
  • WAULT: 4,9 roku
  • Předpokládaný roční výnos: c. 342.000 EUR
Shape

Ke stažení

Prezentace

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: