Detail nemovitosti

Obytný dům Boží prst Teplice

Exkluzivní nabídka prodeje budovy Boží prst, ikonického objektu města Teplice. Jedná se o obytný dům o 22 patrech a 110 bytech. Vnitřní prostory prošly v roce 2022 kompletní rekonstrukcí.

Cena:

255.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Exkluzivní nabídka prodeje budovy Boží prst, fenoménu města Teplice, na adrese Antonína Sochora 1516, Teplice –Šanov II. Jako nejvyšší budovu v Teplicích objekt nelze přehlédnout ani ze širokého okolí. V budově s obdivuhodnými rozměry je umístěno 110 bytů. Navržen byl v libereckém Stavoprojektu pozdějším členem inovátorského ateliéru SIAL Miroslavem Masákem.

Přízemí domu je tvořeno komerčními jednotkami. Celková užitná plocha bytů činí 4.670 m². Výška objektu je úctyhodných 64 m a všech 18 bytových pater je monitorováno kamerovým systémem. Pod domem jsou vybudována 2 podlaží, kde se nachází technické zázemí a komerční prostory. Proběhla kompletní rekonstrukce vnitřních prostorů, kuchyňských linek, podlahy, dveří, zárubní. Rekonstruovány jsou také veškeré rozvody elektro, vody a odpadů.

Výnosy nemovitosti zajišťuje pronájem bytových jednotek a rovněž pronájem antén a vysílačů na střeše. Budova je vhodná pro investiční záměr, ale poslouží velice dobře také jako ochrana prostředků před zvyšující se inflací. Předpokládaný výnos cca 7%.

Základní údaje:

Účel stavby: Obytný dům
Výstavba: 1964 -1968
Rekonstrukce: 2021 –2022
Počet pater: 22
Obytných pater: 18
Výška objektu: 64 m
Celková užitná plocha: 7.563 m²
Počet bytů: 110, pečlivě zrekonstruované bytové jednotky o velikostech 1 kk až 4 kk
Podzemní podlaží: 2 (technické zázemí)
Přízemí: komerční prostory

Parkování automobilů je možné na parkovišti přímou budovy. V celém domě je proveden rozvod internetu. Vytápění a ohřev vody jednotlivých jednotek je řešen dálkově (výměníková stanice v domě). Součástí bytů jsou nové kuchyňské linky včetně spotřebičů.

Průběh rekonstrukce:

Do 31. 5. 2022 – 13 podlaží
Do 30. 9. 2022 – všechny byty
Do 30. 11. 2022 – dokončení rekonstrukce recepce a venkovních částí, oprava výtahů apod.

Aktuálně jsou pronajaté byty ve 3 patrech. Předpoklad obsazenosti budovy k 31. 12. 2022 je 80 %. Správu a obsazování bytů nyní řeší externí společnost, která může v této činnosti pokračovat i nadále. Nájemní smlouvy se uzavírají na dobu určitou – 1 rok.

Níže k dispozici prezentace objektu.

Shape

Ke stažení

Prezentace

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: