Detail nemovitosti

Office budova Sokolovská

K prodeji office budova (Ruby House) po kompletní rekonstrukci v atraktivní lokalitě Sokolovská, Praha-Vysočany. Developerský potenciál – možnost úpravy na byty.

Cena:

351.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Prodej office domu (Ruby House) na adrese Sokolovská 979/209, Praha 9 Vysočany. Původně se jednalo o bytový dům, později předělaný na hotel a posléze na office. Nyní doporučujeme ideální opět na byty, resp. kombinaci komerce, office a bytů. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu 100m od metra Vysočanská a OC Fenix. Kousek od nemovitosti se nachází velký park, O2 Aréna, poliklinika i vlakové nádraží.

V současné době je obsazenost cca 95 % s dobrým výnosem. Nájemní smlouvy dlouhodobé.

Budova úplně čerstvě po kompletní rekonstrukci. Patra jsou dělená jen příčkami SDK a sklo. Případné předělání na byty by bylo možné, ale asi v současné ekonomice je lepší řešit nájem tak, jak je zavedeno. Popřípadě realizovat byty jen exkluzivní v posledním dostavěném patře.

Nemovitost se vyjme ze současné s.r.o. a vloží do nově založené SPV – původní si chtějí majitelé nechat – max. do 3 měsíců. Je předjednaný s obcí odkup zadního pozemku o velikosti 1150 m² – pozemek bude už součástí prodeje. Součástí prodeje bude už i SP na dostavbu 8.NP – detaily záměru představí majitel na schůzce.

Níže přiložena tabulka nákladů a výnosů za roky 2018 a 2019. Nájmy nejsou navyšovány už řadu let, a lze je ihned navýšit (resp. už bylo zahájeno) o cca 14 %.

Dále níže přiložen původní návrh patra pro hotel a původní návrh na bytové patro.

 

Shape

Ke stažení

Technická Due Diligence
Náklady a výnosy
Byty původní
Seznam smluv

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: