Detail nemovitosti

Pozemek Hostivice

Nabídka prodeje komerčního pozemku v lokalitě Hostivice, okres Praha-západ, navazující na výstavbu bytových domů. Celková výměra pozemku činí 4.021 m². Dle nového ÚP bude tento pozemek zařazen pro výstavbu bytových domů, hromadné bydlení.

Cena:

41.200.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje komerčního pozemku na adrese U Chýně 1897, Hostivice (okr. Praha-západ), navazující na výstavbu bytových domů. Celková výměra pozemku činí 4.021 m².

Pozemky:
parc. číslo: 577/1 (697 m²) zastavěná plocha a nádvoří
parc. číslo: 221/5 (3.324 m²) ostatní plocha

Dle současného ÚP je pozemek zařazen do území nerušící výroby, služeb a komerce. Dle nového ÚP bude tento pozemek zařazen pro výstavbu bytových domů, hromadné bydlení. Návrh nového Územního plánu: https://www.hostivice-mesto.cz/verejna-vyhlaska-navrh-uzemniho-planu-hostivice/d-436349/p1=39157.

Obec má veškerou občanskou vybavenost, rychlé dopravní spojení do Prahy, metro Zličín 5 km (napojení na D6 a Pražský okruh) a zároveň i blízkost přírody. Ve vzdálenosti 200 m od pozemku se nachází autobusová zastávka Chýně – autobusy jezdí pravidelně ke stanicí metra Zličín (trasa B) 9 min. Do centra Prahy se lze dostat rovněž vlaky. V obci je nádherná příroda s lesy a rybníky.

Nyní je na pozemku budova, která je pronajímána jako sklad, viz fotogalerie níže.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: