Detail nemovitosti

Pozemek Střelná u Teplic

V nabídce prodej pozemku o celkové výměře 35.279 m² v Košťanech – Střelné nedaleko Teplic. Obec Košťany má zájem na rozšíření ploch pro individuální výstavbu a umožní změnu územního plánu tak, aby celý pozemek bylo možné využít k zástavbě rodinnými domy. Ideální příležitost pro investory a developery.

Cena:

16.95%.854 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

V nabídce prodej pozemku o celkové výměře 35.279 m² v Košťanech – Střelné nedaleko Teplic. Pozemek je velmi dobře přístupný přímo z komunikace I/27.

Na základě územního plánu obce je pozemek zařazen do zastavitelného území pro stavby k bydlení v lokalitách rozptýlené zástavby a lze na něm realizovat stavbu až dvou rodinných domů s omezením zastavitelnosti do 1.500 m². Po dohodě s obcí lze územní plán změnit za účelem rozparcelování s následnou výstavbou rodinných domů. Z tohoto důvodu je nabídka vhodná pro investora s dlouhodobějším záměrem.

Pozemek je vhodný pro zájemce, který vyhledává klid, přírodu a soukromí a svojí polohou a rozlohou je ideální pro stavbu rodinného sídla, které dá vyniknout okolní krajině. Pozemek je orientovaný na jižní stranu a nachází se v krásném prostředí na úpatí Krušných hor s jedinečným výhledem na České středohoří. Inženýrské sítě jsou v dosahu cca 200 m.

Obec Košťany má zájem na rozšíření ploch pro individuální výstavbu a umožní změnu územního plánu tak, aby celý pozemek bylo možné využít k zástavbě rodinnými domy. Ideální příležitost pro investory a developery.

V případě zájmu k dispozici náhled do územního plánu. Níže k dispozici fotogalerie.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: