Detail nemovitosti

Pozemky Krušné hory

Nabídka prodeje pozemků v Krušných horách určených k výstavbě hotelu či sanatoria a luxusních rodinných domů (apartmánů). Rozloha pozemků činí celkem 141.909 m².

Cena:

64.313.158 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje dvou celků stavebních pozemků v Krušných horách. Část pozemků je určena na výstavbu hotelu, sanatoria nebo senior domu. Pozemky se nachází 12 km od německých hranic – disponuje se poptávkou na zařízení pro 4.600 seniorů, od 50.000 Kč/osoba/1 měsíc. Další celek pozemků je určen k výstavbě 32 luxusních rodinných domů nebo několik desítek apartmánů či dvou-domů s pozemky po 3.000m²/1 dům či dvou-dům.

 

  • I. etapa:
    Hotel, penzion či senior dům – necelých 48.000 m², elektrika v blízkosti. Voda – sondy na studny, součástí je i pláž, jedna strana rybníku, která je plánována pro realizaci mola a loďky

 

  • II. etapa:
    Luxusní domy (apartmány) – necelých 94.000 m², elektrika také k dispozici. Dříve již byl pozemek v územním plánu veden jako stavební, majitel nechtěl dříve pozemky prodávat

 

Cena při RYCHLÉM JEDNÁNÍ je: I. etapa Přebuz = 600 Kč/m²

Pozemek je po dodání projektu ihned k výstavbě. Již bylo započato HTÚ, sloučeno stavební povolení s územním plánem, PLATNÉ DO KONCE ROKU 2022.

CENA CELKEM za 141.909 m²: 62.439.960 Kč + 3 % provize

 

Podrobnější popis:

Pozemky se nachází v chráněné oblasti asi 900 m nad mořem, 15 km od Kraslic, o rozloze necelých 142.000 m².

Malé horské městečko se městečkem stalo teprve nedávno. Stálých obyvatel je tu velmi málo, jsou zde spíše chataři a chalupáři, většinou z Prahy. Pozemky jsou obklopeny krásnými, hustými, nekonečnými lesy, táhnoucími se až do cca 12 km vzdáleného Německa.

Obec, která se stává městečkem, kde jsou pozemky k prodeji, má v rozvoji městečka jasno a všechny nabízené pozemky již jsou stavební s razítky. Patří sem předmětných 30 ha například k výstavbě hotelových lázní – rekreační areál, na výstavbu senior domů, nebo několik desítek apartmánů, kde je již vše schváleno, na které starosta obce, v souvislosti se změnami obce na město, netrpělivě čeká. Výhodou při výstavbě budou také vysoké, velmi štědré dotace z EU.

Prvním celkem pozemků je 48.608 m² určených k výstavbě hotelu, senior domu nebo hotelových lázní se zdravotnickým zázemím, krytým bazénem, parkovištěm, venkovním krytým bazénem, sportovním zázemím, tenis. kurty a atd.

Hotel, senior dům či hotelové lázně je možno postavit asi 60 m od vodní plochy, jejímž jedním břehem je i nynější majitel prodávající nabízené pozemky. Vodní plocha ( i když není moc velká ) je v majetku města a v současné době je pronajata rybářům. Od května sem hojně přijíždějí rekreanti za koupáním v čisté vodě a čistým vzduchem. To znamená v létě koupání, rybaření, honitby (jeleni, srnci, černá zvěř), cyklo-turistika. Oblast je hojně protkána horskými, asfaltovými cestami. V zimě běžecké tratě a nedaleký německý Klingeltal se svými sjezdovými tratěmi (cca 5 km). Aby nepropadla razítka územního rozhodnutí na HOTEL, či „senior dům či hotelové lázně“, bylo již započato s výkopovými pracemi, na které jsou také stavební povolení. Asi 300 m od hotelu na parcele o rozměru 93.300 m² je možné ihned postavit 32 domů nebo dvou-domů, apartmánů, rekreačních či na bydlení či pro zaměstnance, ale také třeba jen jeden ,,luxusní,, s krásným výhledem na zmíněnou vodní plochu. Toto místo je mírně vyvýšené, podél lesa. I na tento druhý celek (na výstavbu 32 domů či apartmánu) je vydáno tzv. malé územní rozhodnutí, potvrzený regulační plán – to znamená, že všechny dotčené orgány se souhlasně vyjádřily k výstavbě domů apartmánů a hotelu. K dispozici také potvrzení o možnosti sloučení územního rozhodnutí a stavebního povolení, protože všechna razítka jsou již v regulačním plánu.

 

Níže k dispozici dokumentace a fotogalerie.

Shape

Ke stažení

Přehled pozemky
Terénní úpravy – termín
Výpisy z katastru nemovitostí

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: