CZ EN DE

Detail nemovitosti

Byt 4+1, Praha 8-Karlín

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt v karlínské Sluneční věži, který se vymyká běžnému standardu a přináší nadčasovost. Byt o dispozici 4+1 s komfortní výměrou 241m².

Cena:

31.900.000,- Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt v karlínské Sluneční věži, který se vymyká běžnému standardu a přináší nadčasovost. Byt o dispozici 4+1 s komfortní výměrou 241m², nabízí prostorné prostředí plné světla s panoramatickým výhledem na metropoli a její dominantu Pražský hrad. Velkorysý byt je umístěn v 11. z 21 podlaží moderní výškové budovy Sun Tower, která celoplošným prosklením s hliníkovými slunolamy ztělesňuje novodobou moderní architekturu a právem se stala dominantou Prahy 8.

Dispozice:

Výtahem přijedete přímo do bytu, vstoupíte do haly a okouzlí Vás reprezentativní obývací pokoj. Dispozice bytu je promyšlená, najdete zde dvě ložnice s absolutním soukromím, pracovnu, kuchyň, dvě sociální zařízení. Všechny pokoje mají úchvatný výhled a vstup na balkon vinoucí se kolem celého bytu nebo terasu s posezením a grilem.

K bytu náleží dvě parkovací místa v podzemních garážích a sklep. Kromě centrální recepce, 24 hodinové ostrahy a vstupu na čipové karty, je zde rezidentům v dispozici finská a infra sauna. Projekt Sun Tower se pyšní svým dokonalým situováním ve vyhledávané pražské čtvrti Karlín. Klidná ulice U Sluncové Vám nabízí nejen klid a soukromí, ale současně jste jen pár minut chůze od stanice metra Invalidovna a stanice metra Palmovka. Centrum města je snadno dostupné nejen MHD, ale i autem.

 Výhodou této nemovitosti je dále také možnost jejího využití i pro účely reprezentativní kanceláře.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: