Detail nemovitosti

Projekt bytový dům Nové Kbely

Nabídka prodeje developerského projektu bytového domu se stavebním povolením na pozemku v lokalitě Praha – Kbely. Nové Kbely svým obyvatelům postupně nabídnou nové obchody, byty i kanceláře.

Cena:

175.000.000 Kč + DPH + 3 % provize

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka prodeje developerského projektu bytového domu se stavebním povolením na pozemku v lokalitě Praha – Kbely. Jedná se o prodej účelové firmy.

Základní údaje:

Užitná plocha – byty: 3.768 m²
Obchody: 1.989 m²
Parking: 102 m²
Sklepy: 95 m²

O projektu:

Nové Kbely vznikají v bývalém industriálním areálu PAL Kbely. Území o rozloze 160 tisíc m² někdejší továrny na výrobu „příslušenství automobilů a letadel“ prochází postupnou a citlivou revitalizací, na jejímž konci nebude jen další developerská zástavba v opuštěném areálu, ale fungující součást města plná života. Nové Kbely totiž svým obyvatelům nabídnou dostatek
prostoru pro práci, sport, společenský život i relaxaci.

Celá čtvrť si přitom zachová jedinečnou poetiku a ráz vycházející z jejích industriálních kořenů. 6 000 m² nových kanceláří vzniká chytrou rekonstrukcí původních budov z poloviny 20. století. Kompletní revitalizace ale zahrnuje i stavbu nových domů, včetně obnovy vnitřních komunikací a vybudování veškeré infrastruktury.

Nové Kbely svým obyvatelům postupně nabídnou nové obchody, byty i kanceláře. Své pobočky tu mimo jiné otevřou společnosti Billa i Rossmann. Také zde brány otevře i nový pivovar Maják.

Bytový dům se rozkládá na cca 2.000 m² zastavěné plochy, má šest nadzemních a jedno podzemní podlaží. V 1. p.p. jsou umístěna garážová stání, 1. a 2. n.p. je projektováno jako nebytové prostory, ve 3. až 6. n.p. se nacházejí bytové jednotky.

 

Níže k dispozici prezentace včetně půdorysů objektu.

Shape

Ke stažení

Prezentace
Bilance ploch

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: