CZ EN DE

Detail nemovitosti

Pronájem bytu 5+kk, Vinohrady

Nabízíme k pronájmu rozlehlý dvoupodlažní byt s terasou v 6.NP a 7.NP s krásným výhledem do okolí pražských Vinohrad. Plocha vstupního podlaží bytu v 6.NP je 181,2 m². Plocha horního podlaží bytu v 7.NP je 44,5 m² a terasy 14,2 m². Byt je možné upravit na kanceláře.

Cena:

55.000 Kč/měsíc

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka pronájmu dvoupodlažního bytu s terasou v 6.NP a 7.NP s krásným výhledem na pražské Vinohrady a jejich okolí.

Vinohrady jsou oblíbená a žádaná lokalita v docházkové vzdálenosti do centra Prahy. Zároveň mají dostatek zelených ploch vhodných k příjemnému trávení volného času. Čtvrť je známá svými příležitostmi pro kulturní a společenské vyžití – restaurace, kavárny, noční kluby, divadlo, ale i mnoho nákupních příležitostí. Atraktivitu bydlení zvyšuje i komplexní občanská vybavenost této lokality – úřady, školy, školky, poliklinika, nemocnice, lékárny, pošta, obchody a další. Dopravní obslužnost Vinohrad zajišťuje linka metra A společně s několika tramvajovými a autobusovými linkami.

Velkorysá dispozice bytu: 4 pokoje, obývací pokoj s kuchyní, vstupní chodba, předsíň, hala, galerie, dvě šatny, komora, technická místnost, tři koupelny a samostatné WC.
Plocha vstupního podlaží bytu v 6.NP je 181,2 m². Plocha horního podlaží bytu v 7.NP je 44,5 m² a terasy 14,2 m². Dům má nově zrekonstruovaný výtah, který umožňuje pohodlný přístup do bytu.

Byt je možné upravit na kancelář.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: