Detail nemovitosti

Pronájem Hotelu U Sv. Jana, Vyšehrad

Exkluzivně nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný hotel U Svatého Jana, který se nachází v historické budově bývalé fary kostela sv. Jana. Hotel nabízí komfortní ubytování v 15 stylových pokojích.

Cena:

300.000 Kč/měsíc + energie

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka pronájmu hotelu U Svatého Jana, který se nachází v historické budově bývalé fary kostela sv. Jana. Hotel v roce 2014 prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v 15 stylových pokojích.

Hotel U Svatého Jana je situován uprostřed krásné zahrady a i přes své umístění v bezprostřední blízkosti centra města tak hotel nabízí klidné a nerušené ubytování. Součástí areálu je hotelové parkoviště v uzamčené zahradě.

Rezidenční městská část Vyšehrad se nachází na břehu řeky Vltavy a v okolí středověké pevnosti a novogotické baziliky sv. Petra a Pavla. Oblast Vyšehradu je oblíbeným místem procházek nabízejících úchvatné výhledy na Prahu a řadu významných památek. Lokalita má plnou občanskou vybavenost, v okolí domu najdete obchody, školy, školky, zdravotnická, kulturní a sportovní zařízení, restaurace, bary, kavárny.

Cena pronájmu činí 300.000 Kč/měsíc.

 

Shape

Ke stažení

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: