CZ EN DE

Detail nemovitosti

Resort Ladná, Břeclav

V nabídce výnosový projekt, resort v lokalitě Ladná, okres Břeclav. Jedná se o soubor 6 bytových jednotek (cca 40 m²) situovaných do 2 RD (3+3), spolu se společným zázemím.

Cena:

42.000.000 Kč + 3 % provize

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

V nabídce výnosový projekt, resort v lokalitě Ladná, okres Břeclav. Nachází se ve vinařské oblasti a  oblíbené lokaci pro turistiku.

Jedná se o soubor 6 bytových jednotek (cca 40 m²) situovaných do 2 RD (3+3), spolu se společným zázemím. Soukromý projekt, zkolaudovaný v roce 2018, provozovaný v 5* standardu s kapacitou 30 osob. Apartmány Ladná jsou jedním z nejlépe hodnocených ubytování v celé České republice. Resort se prodává se službou kompletní správy a provozu. Investice do apartmánů Ladná proto reprezentuje tzv. byznys na klíč.

Stavebně se jedná o 2 rodinné domy, každý se 3 bytovými jednotkami (cca 40 m²), celkem tedy 6 bytů. Každá bytová jednotka má svou venkovní terasu (cca 9 m²) a 1 parkovací místo. Technická specifikace resortu je ve velmi vysokém standardu a s ohledem na nízkoenergetický provoz.

Kompletní informace o resortu k dispozici ke stažení viz níže.

Stávající provozovatel je připraven pro investora celý resort dále spravovat a provozovat tak, aby se jednalo o čistě „finanční investici“ na straně kupujícího. Prodává se jakožto společnost.

Shape

Ke stažení

Prezentace resortu
Ekonomika resortu
Hodnocení
Hodnocení II

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: