CZ EN DE

Detail nemovitosti

Royal Court Hotel Wenzigova

Nabízíme k prodeji 4* Royal Court Hotel na lukrativní adrese Wenzigova 6 v Praze 2-Nové Město. Hotel má vybudovanou skvělou reputaci a dlouhodobě dosahuje výborných hodnocení. Vzhledem k zavedené klientele a příznivému hodnocení lze předpokládat pokračující vysokou vytíženost hotelu.

Cena:

160.000.000 Kč + provize 2 %

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji 4* Royal Court Hotel jako podíl společnosti, která je vlastníkem nemovitosti. A podle zájmu kupujícího i včetně smlouvy o nájmu a úvěru. Na jednom pozemku vlastníka je uvedeno věcné břemeno opravňující k výstavbě a užívání podzemní garáže.

Hotel se nachází v ulici Wenzigova 6 v Praze na Novém Městě, v blízkosti centra hlavního města. Objekt hotelu je klasický činžovní dům v blokové zástavbě s obdélníkovým půdorysem. Hlavní vstup a přístup je z ulice Wenzigova. Budova má jedno polozapuštěné podzemní a 6 nadzemních podlaží a využitelné podkroví. Nemovitost je v dobrém stavu a to i díky soustavné péči stávajícího vlastníka.

 

Základní informace

Celková užitná plocha: 1.093,1 m2
1PP: 188,91 m2
1NP: 159,03 m2
2NP: 135,18 m2
3NP: 135,18 m2
4NP: 135,18 m2
5NP: 135,18 m2
6NP: 135,18 m2
Podkroví: 69,26 m2
Počet pokojů: 47
Dispozice pokojů: 2 až 4lůžkové

 

Popis hotelu

V 1NP se nachází recepce a 6 hotelových pokojů. V 2NP až 6NP je umístěno vždy 8 pokojů. V podkroví jsou umístěny další 2 nově zřízené pokoje. V podzemním podlaží je jídelní místnost, technické prostory, sklady a zázemí pro personál. Výtah prochází všemi podlažími, kromě podkroví. Centrální schodiště je dvouramenné, vede z 1PP do 6NP, do podkroví se pokračuje menším bočním schodištěm.

Každý pokoj je zařízen vším nezbytným vybavením pro komfortní pobyt. Na výběr jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové postele, pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou s fénem. Nechybí ani trezor, minibar a set na přípravu čaje a kávy. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy. Kromě ubytování hotel nabízí také možnost parkování pro hosty na dvou garážových stáních.

Před covid pandemií byl hotel celoročně téměř plně obsazen. Dlouhodobě dosahuje výborných hodnocení a má vybudovanou skvělou reputaci. Vzhledem k zavedené klientele a velmi vysokému hodnocení lze předpokládat pokračující vysokou vytíženost hotelu.

 

Lokalita

Umístění nemovitosti v centru Prahy zajišťuje výbornou dopravní dostupnost zejména pro dopravu autem vzhledem ke své poloze na ulici, napojené na hlavní silniční tahy a vlakem, neboť Praha hlavní nádraží je vzdálené 2 km. Autobusové zastávky MHD jsou v blízkém okolí, dopravní uzel I. P. Pavlova – tramvaje, autobusy a metro linky „C“, je jen 5 minut chůze od hotelu. Turisticky nejvíce navštěvované centrum a další památky jsou v docházkové vzdálenosti, přibližně 15 až 25 minut chůze.

 

Možnosti financování a pronájmu

Pro kupujícího může být zajímavý odkup nemovitosti s úvěrem. Ten je uzavřen za velmi výhodných podmínek (2 % na 10 let) a se zůstatkem úvěru ve výši 2.401.000 eur. Vyřízení prodeje nemovitosti s úvěrem bude trvat 4-6 měsíců a je nutný souhlas banky, který závisí na finančním ohodnocení kupujícího. Záloha je 10.000.000 Kč, z toho 5.000.000 Kč nevratných. Při  prodeji bez úvěru činí nevratná záloha 60.000.000 Kč a vše lze realizovat přes advokátní úschovu. Také je možná dohoda o dalším provozování hotelu současným majitelem, a to za cenu 500.000 Kč měsíčního nájmu.

 

Shape

Ke stažení

Certifikát
Ocenění hotel roku
Obsazenost hotelu

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: