Detail nemovitosti

Vila Barrandov Lumiérů

Nabídka prodeje čtyřpodlažní funkcionalistické vily v klidné vilové zahradní čtvrti s dostatkem zeleně a s výhledy na údolí Vltavy a Braník, v oblasti známé především filmovými ateliéry, ale také unikátní vilovou zástavbou z období konce první republiky.

Cena:

68.200.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji čtyřpodlažní funkcionalistickou vilu s výhledy na údolí Vltavy a Braník. Stavební pozemek byl zakoupen roku 1935 přímo od zakladatele a budovatele Barrandova Ing. Václava Havla, otce prezidenta Havla. Nemovitost se nachází v klidné vilové čtvrti v ulici Lumiérů 26, Praha 5 – Barrandov. Oblast je známá  především filmovými ateliéry, ale také unikátní vilovou zástavbou z období konce první republiky.  Okolí se vyznačuje dostatkem městské zeleně (Chuchelský háj, Mariánský pramen, Prokopské údolí, běžecké i cyklistické trasy).

Zděná stavba je umístěna na jižním mírně svažitém pozemku. Je ve velmi dobrém, udržovaném stavu s novou střešní krytinou, oplechováním střechy okapy a svody,  s novou izolací ploché střechy, terasy a balkonu. Nezastavěné plochy pozemku jsou využívány jednou polovinou na severní vstupní straně domu, osazené skalkou a polovinou na spodní jižní straně domu. Vila je vybavena kompletními rozvody a přípojkami (voda, kanalizace, TV + internet, topení atp.).

 

Základní informace

Plocha pozemku:                                                         755 m2
Podlahová plocha:                                                       461 m2
Plocha balkon:                                                              31 m2
Počet podlaží:                                                               1 PP + 3 NP

 

Lokalita

Nemovitost se nachází v klidné vilové zahradní čtvrti Barrandov s dostatkem zeleně na dohled Filmových ateliérů. Blízká dostupnost přírody, nabízí se pěší procházka nebo projížďka na kole do Chuchelského háje, jedné z největších lesních ploch v Praze či Prokopského údolí, dostupné jsou velké venkovní hřiště nebo běžecké a cyklistické trasy. Pěšky, na kole nebo na bruslích se dostanete do centra hlavního města či mimo Prahu.

Poblíž je veškerá občanská vybavenost: školky, základní školy, dětská hřiště, sportoviště, golfový areál, cyklostezky, supermarkety, pošta, banky, lékárny, zdravotní poliklinika, odborní lékaři, veterináři a další.

Snadné a rychlé spojení do centra Prahy i mimo město či na letiště. Zastávky „Horní cesta“ a „Filmové ateliéry“ autobusové linky jedoucí do stanice metra trasy B „Smíchovské nádraží“ jsou cca 200 metrů. Tramvajová zastávka  „K Barrandovu“ linek 4, 12, 20 a 5 je ve vzdálenosti cca 1,2 km.

                                                                                                                         

 

Shape

Ke stažení

Základní půdorysy
Katastrální mapa

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: