Detail nemovitosti

Vila Praha 6 Rooseveltova

Prodej unikátní prvorepublikové vily v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč. Svojí polohou, dispozicí a vybavením nabízí v současné době luxusní bydlení v tom pravém slova smyslu.

Cena:

13.000.000 EUR

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji krásnou reprezentativní vilu postavenou v roce 1924, která se nachází v nejprestižnější vilové a diplomatické čtvrti Praha 6 – Bubeneč v Rooseveltově ulici nedaleko centra města.

 

Základní informace

Užitná plocha: 900 m2
Plocha pozemku: 1 424 m2
Plocha zahrady: 1 082 m2
Dispozice: 12 + 1, suterén + 3 NP
Parkování: garážové stání pro 2 auta + parkovací stání
Výtah: ano
Energetická náročnost: třída G

 

Popis a dispozice

Vila prošla v roce 2010 kompletní a nákladnou rekonstrukcí a v současné době nabízí luxusní bydlení v tom pravém slova smyslu. Vila je kompletně zařízena stylovým italským a španělským nábytkem prémiové kvality. Jsou zde okrasné dřevěné podlahy, dřevěná okna a krásné štukové stropy. Novým majitelům vila nabízí reprezentativní obývací pokoj s dominantním krbem a knihovnou, 7 ložnic (3 s koupelnou a šatnou), pracovnu a televizní místnost. Kuchyň je vybavena kvalitními spotřebiči a je propojena s úchvatnou stříbrnou jídelnou. Z reprezentativního prostoru se vchází na prostornou terasu a pěknou udržovanou zahradu s okrasnými dřevinami, která bude lákat nové majitele k posezení a příjemnému odpočinku či k uspořádání zahradní párty. Vila dále nabízí pěkné lázně s bazénem, jacuzzi, párou, saunou a prostorem pro fitness a taneční místnost. Komfort bydlení jistě zvýší propojení všech podlaží moderním proskleným výtahem, možnost ubytování pro ostrahu objektu a v neposlední řadě 2 garážová stání a možnost parkování na pozemku.

 

Lokalita

Výborná dostupnost  dělá z Bubenče oblíbenou rezidenční lokalitu. Množství honosných prvorepublikových staveb, počet ambasád a dvě mezinárodní školy (British International School, o.p.s., Park Lane International School, as, Riverside, o.p.s.) zvyšují prestiž této lokality. Nespornou výhodou je také snadná dostupnost na letiště Václava Havla, kam se snadno dojede do 15 minut. V Bubenči se nachází veškerá občanská vybavenost, kulturní vyžití i množství zeleně, které poskytují blízké parky Královská obora a Stromovka.

 

 

 

 

 

Shape

Ke stažení

Půdorysy
Katastrální mapa

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: