Detail nemovitosti

Vily Řeporyje

Zajímavá nabídka investičního vstupu či odkupu projektu započaté výstavby 9 řadových vil o ploše přes 200m². Soubor řadových domů se nachází v atraktivní lokalitě Praha – Řeporyje.

Cena:

199.140.200 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Jedná se o započatou výstavbu 9 řadových vil o ploše přes 200m² na adrese Jáchymovská, 155 00 Praha – Řeporyje. Na pozemcích o ploše 300m² až 400m², viz k dispozici níže ke stažení prezentace. Vily se prodávají za ceny 21 až 25 milionů korun. Majitel aktuálně hledá investičního partnera, výše finanční spoluúčasti činí 90 až 115 milionů korun + 2 % provize, nabídka 33% podílu na zisku. Možností spolupráce na projektu výstavby je vícero, v případě zájmu lze diskutovat přímo s majitelem. Variantou je i odkup celého projektu za cenu 193.340.000 Kč + 2 % provize.

Níže k dispozici prezentace poskytující bližší informace o projektu i možnostech investičního vstupu.

Popis projektu

Soubor řadových domů Vily Řeporyje je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života v těsné blízkosti centra Prahy a veškerých služeb. Tvoří jej 9 nízkoenergetických domů s celkovou užitnou plochou více než 200m² a uspořádáním 5+KK, které poskytnou pohodlí a prostor celé rodině. Domy leží na okraji městské části Řeporyje disponující všemi potřebnými službami a perfektním spojením s centrem Prahy.

Rodinné domy jsou dvoupatrové s uspořádáním 5+KK, které vás nadchnou velkorysými obývacími prostory. Užitná plocha včetně garáže a terasy činí přes 200m². Promyšlená vnitřní dispozice, přímý vstup na oplocenou zahradu s terasou a použití nadstandardních materiálů poskytnou pohodlí a prostor celé rodině. Technická místnost schová technologické zařízení a zároveň poslouží jako úložné prostory. V garáži bude dostatek místa na auto i na vybavení pro vaše koníčky.

Městská část Řeporyje poskytuje široké možnosti společenského i sportovního vyžití a výbornou nabídku služeb. Díky rychlostní silnici a napojení na veřejnou dopravu je cesta do Prahy otázkou minut. Dostupnost turistických tras a cyklostezek také otevírá snadný přístup do přírodního parku Dalejské a Prokopské údolí.

Shape

Ke stažení

Prezentace

Máte dotaz k nemovitosti?

PRIVÁTNÍ INZERCE

Tento inzerát je uzamčen

Vložte přihlašovací údaje: