CZ EN DE

Detail nemovitosti

Rodinný dům Libeř, Praha – západ

Exkluzivní prodej rodinného domu s rozsáhlým pozemkem o rozloze 2 561 m². Objekt obklopen krásnou přírodou v klidné a žádané lokalitě Praha-západ. Nabízí naprosté soukromí, okolí krásných lesů, ale zároveň dostupnost velkoměsta. Dům má velmi dlouhou historii, patřil do majetku církve a byl staletí využíván jako lesní sídlo – hájenka.

Cena:

7.077.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

O nemovitosti:

Rodinný dům – hájenka – s rozsáhlým pozemkem o rozloze 2 561 m², obklopen krásnou přírodou v klidné a žádané lokalitě Praha-západ a zároveň v dobré dostupnosti do centra Prahy (25 minut autem). Oblast nabízí nespočet možností k rekreaci a sportovnímu vyžití v nedalekých lesích a turisticky atraktivních místech Vltavského údolí.

Kompletní občanská vybavenost (mateřská škola, základní škola, supermarket, poliklinika, pošta, restaurace) je v Dolních Břežanech vzdálených 2 kilometry. Dopravu do Prahy zajišťuje autobus č. 341, který z obce jede přes Dolní Břežany a pokračuje na nádraží Modřany s přímými tramvajovými a vlakovými spoji do centra Prahy.

 

Aktuální dispozice domu:

Nemovitost sestává ze dvou stavebních objektů na vlastním pozemku o rozloze 2 561 m². Budova hájenky je 120 let stará, v dobrém stavu, avšak před rekonstrukcí. V současné době slouží k trvalému bydlení – nájemník disponuje smlouvou na dobu neurčitou. Konstrukce domu je částečně kamenná a cihlová, se sedlovou střechou a s krytinou z plechových šablon. Dům o výměře 118 m² je přízemní, částečně podsklepený a s půdním prostorem, který je nyní stavebně nevyužitý – možnost obytné vestavby. V obytném přízemí je kuchyň, 3 pokoje, koupelna a WC. Na pozemku se nachází i hospodářská stavba o výměře 44 m², která je v současnosti využívána jako dílna a skladovací prostor. Objekt je napojen na vodu z vlastní studny, elektřinu a septik, topení tuhými palivy. Studna je bez vody, což je řešeno jejím dovozem (studna slouží jako zásobník vody).

 

 

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?