CZ EN DE

Detail nemovitosti

Rodinný dům, Nymburk

Exkluzivní nabídka prodeje nádherné dřevostavby v blízkosti centra města Nymburk s dobrou dostupností hlavního města Prahy. Dvoupodlažní prostorný dům s krásnou zahradou a bazénem nabízí velmi příjemné bydlení v klidné části města.

Cena:

12.990.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Hledáte klidné bydlení s velkou zahradou a bazénem blízko centra města Nymburk a dobrou dostupností do hlavního města? Pak Vás jistě zaujme nádherná dvoupodlažní dřevostavba na adrese Tomáše Černého 2479, Nymburk. Dům o dispozici 5+kk a užitné ploše 131 m2 disponuje krásnou zahradou o výměře 624 m2, pergolou a zastřešeným bazénem.

Dům se nachází 1,3 km od historického centra města Nymburk a svým novým majitelům nabízí veškerou občanskou vybavenost i příjemné procházky v romantických uličkách večerního města, zároveň však naprostý klid a soukromí. V blízkosti domu je dálnice D11 s výbornou dostupností do Prahy v čase 30 minut.

Tato bezúdržbová dřevostavba nabízí 3 ložnice, pracovnu, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a přístupem přímo na zahradu, kde si můžete užít naprostého soukromí v pergole díky elektricky ovládané roletě či v zastřešeném bazénu, který je možné využívat až do podzimu. Dále jsou v domě k dispozici 2 samostatné toalety, koupelna s vanou a sprchovým koutem a technická místnost v přízemí. Vlastní bazén je zastřešený a vyhřívaný o rozměrech 8,24 m2 x 3,97 m2 a hloubce 167 cm.

Dům postaven v roce 2012, stavba domu probíhala v nejvyšším možném standardu konstrukcí a také zateplení. Dům v současném provedení vychází v energetické náročnosti v kategorii G, avšak při realizaci navržených opatření, a to záměny elektrokotle za tepelné čerpadlo vzduch/voda, které bude zároveň ohřívat teplou vodu, a instalaci fotovoltaických panelů s bateriovým úložištěm, se dům posune do kategorie B. Dům již disponuje přípravou na tepelné čerpadlo a solární panely lze instalovat. PENB s těmito navrženými opatřeními na vyžádání zájemce poskytneme.

Dům disponuje podlahovým vytápěním, díky čemuž se relativně rychle vytopí a drží teplotu, čímž ušetříte na energiích. Jednotlivé okruhy vytápění se dají nastavit samostatně. Okna jsou plastová izolační dvojskla s elektrickými předokenními roletami. Podlahy jsou vinylové v pokojích a obývacím pokoji, v jedné ložnici a pracovně je položený koberec, v koupelnách, zádveří a technické místnosti je keramická dlažba. Dům je i důkladně zabezpečen.

Na vlastním pozemku je majiteli k dispozici kryté parkovací stání za elektricky ovládanou bránou. Před bránou lze zaparkovat další 2 auta. Dále je zde prostorný sklad, který je možné využít k uložení kol, lyží či nářadí k údržbě zahrady.

Dům je připravený k okamžitému nastěhování, rádi poskytneme osobní prohlídku.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?