Detail nemovitosti

Rodinný dům, Praha 4 – Krč

Výjimečná nabídka prodeje třípodlažního rodinného domu v atraktivní lokalitě Prahy 4 s rozsáhlou zahradou, bazénem a garáží. Bydlete v samém centru Prahy 4 s komplexní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, avšak současně v klidném prostředí obklopeném zelení s krásným výhledem.

Cena:

na dotaz

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

O nemovitosti:

Nabízíme k prodeji velmi komfortní bydlení v atraktivní a žádané lokalitě Praha 4 – Krč. Rodinný dům byl postaven v osmdesátých letech a částečně zrekonstruován v roce 2005. Objekt disponuje suterénem a dvěma nadzemními podlažími, dále terasou a balkonem. Součástí domu je rozsáhlá udržovaná zahrada s bazénem, řadou ovocných stromů i okrasných keřů. Celý pozemek je oplocený. Topení je zajištěno plynovým kotlem, dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.
K domu náleží vlastní garážové parkovací stání.

 

 

Aktuální dispozice domu:

Celková plocha pozemku: 861 m²
Zastavěná plocha: 127 m²
Plocha podlahová: 251 m²
Podlaží: 3
V každém nadzemním podlaží dispozice 3+1, v suterénu 1+kk, garáž a zázemí

 

V suterénu domu se nachází garáž, sušárna, prádelna s kotelnou, dále dílna, sklep a komora. Hlavní vchod domu je situován v přízemí, které disponuje předsíní, kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu, dalším samostatným pokojem, koupelnou s WC a šatnou. V prvním patře domu se nachází předsíň, tři samostatné pokoje – aktuálně jsou dva z nich koncipovány jako ložnice a třetí využíván jako pracovna se vstupem na balkon, dále je v tomto patře šatna a koupelna s WC.

 

Možné změny dispozic a užívání:

Velký developerský potenciál s ohledem na lukrativní umístění – nabízí se varianta přestavby – možnost zbourání objektu a výstavby zcela nových luxusních bytových jednotek.

 

Lokalita:

Krč je městská čtvrť a katastrální území hlavního města Prahy, ležící na jihu metropole na pravém břehu Vltavy. Jedná se o lukrativní oblast s vysokou poptávkou po nákupu nemovitostí, velmi oblíbenou pro bydlení všech věkových skupin s výbornou komplexní občanskou vybaveností – školky, školy, obchody, pošta, banky, úřad městské části P4, lékárny, restaurace, sportoviště apod., a to vše pouze cca 150m od objektu. Rodinný dům se nachází v blízkosti samého centra Prahy 4, avšak v klidném prostředí obklopeném zelení s krásným výhledem. Blízkost ulice 5. května, která se napojuje jak na Městský okruh, Jižní spojku a dálnici D1, tak na Legerovu ulici vedoucí přímo do centra metropole. Hustá síť autobusových linek a linka metra C.

 

Fotogalerie:

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?