CZ EN DE

Detail nemovitosti

Rodinný dům Praha 4 – Kunratice, Odboje

Nabídka prodeje rodinného domu v oblíbené a klidné lokalitě Praha 4-Kunratice. Velkou výhodou této nemovitosti je široká škála jejího využití – k rezidenčním či ke komerčním účelům, k rozdělení na samostatné jednotky/vícegeneračnímu užívání či ke kombinaci bydlení a podnikání.

Cena:

32.000.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v oblíbené a klidné lokalitě v Praze 4 – Kunratice, ulice Odboje. Obrovskou výhodou této nemovitosti je široká škála jejího využití – k rezidenčním či ke komerčním účelům, k rozdělení na samostatné jednotky/vícegeneračnímu užívání či ke kombinaci bydlení a podnikání.

 

Základní informace

Plocha parcely: 890 m²
Užitná plocha: 480 m²
Počet podzemních podlaží: 1
Počet nadzemních podlaží: 3
Parkování: garáž pro 2-3 auta

 

Rodinný dům má 3 nadzemní a 1 podzemní podlaží, které nabízí mnoho prostoru na skladování, technické zázemí, prádelnu atp. V přízemí, které je přístupné z obou stran domu, je předsíň, 3 místnosti (v jedné z nich je možno vybudovat další kuchyň), kuchyně, a 2 sociální zázemí. Prostřednictvím 2 kvalitních dřevěných schodišť se dostaneme do druhého podlaží, kde je dalších 7 místností a sociální zázemí. V posledním, třetím podlaží, je pak krásný velký prostor s přiznanými trámy, který je možno libovolně rozdělit, kuchyň a místnost, kde by mohla být další koupelna (jsou zde připravené veškeré rozvody). V levém rohu rozlehlé parcely se nachází garáž na 2-3 auta (šířka 8 m), kde jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě včetně 400V zásuvky na případné nabíjení elektromobilu.

Dům byl v roce 2019 velmi kvalitně a nákladně rekonstruován – vytápění zajišťují dva plynové kotle prostřednictvím podlahového vytápění a topných těles, ve všech místnostech je strukturovaná kabeláž, atd. Rádi zašleme další fotografie, PENB (B – energeticky velmi nenáročný) či půdorysy domu.

 

Lokalita

Jedná se o velmi žádanou a příjemnou lokalitu pro klidné bydlení s vysokou poptávkou po nákupu nemovitostí, kde nabídka volných parcel téměř neexistuje. Spousta zeleně v okolí vybízí k procházkám, v bezprostřední blízkosti se nachází například nádherný Zámecký park či Kunratický les. Kunratice taktéž nabízí výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost – v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky (10 minut od metra C Budějovická), dále i řada restaurací, městský úřad, pošta, papírnictví, lékárna, nemocnice v dojezdové vzdálenosti pouhých 5 minut, stejně jako OC Chodov. Dopravní výhodou je i blízkost Vídeňské ulice a Kunratické spojky, které se napojují na Pražský okruh a dálnici D1.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?