CZ EN DE

Detail nemovitosti

Rodinný dům, Praha 4 – Kunratice, K Borovíčku

Komfortní bydlení v atraktivní a velmi žádané lokalitě pražských Kunratic. Bydlete v klidném prostředí s výjimečným výhledem do zeleně Kunratického lesa. Jedná se o podíl rodinného domu, který odpovídá jeho polovině (viz půdorys). Předmětná polovina dvojdomu má přízemí a dvě patra, balkon nebo terasu a je vhodná i pro dvougenerační bydlení.

Cena:

23.900.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

O nemovitosti:

Celý obytný dům byl nově dostaven v roce 2021. V současné době je možné, v případě zájmu kupujícího, ovlivnit některé prvky interiéru v rámci dokončovacích prací. Na zahradě byly provedeny zemní úpravy a je osázena novými stromy. Celý pozemek je oplocený.

Topení je zajištěno plynovým kotlem, dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Parkovací místo je k dispozici na vlastním pozemku.

Jedná se o velmi žádanou a příjemnou lokalitu pro klidné bydlení. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (školky, školy, obchody, pošta, restaurace, sportoviště apod.). Autobusem se za 15 minut dopravíte na stanici Metra C Budějovická nebo za 12 minut na Opatov.

 

 

 

Aktuální dispozice domu:

V pravé polovině domu se v přízemí nachází hala, obývací pokoj se vstupem na terasu, fitness místnost, koupelna s WC a skladovací prostor. V 1. patře je vstupní hala, kuchyň s velkou jídelnou a koupelna s WC. Ve 2. patře pak dvě ložnice a koupelna s WC. Celková podlahová plocha poloviny domu je 275,1 m2 a užitná plocha 261,5 m2.

 

Možné změny dispozic a užívání:

Objekt je vhodný pro přeměnu na bytový dům o kapacitě 2 až 3 samostatných bytů a následnou možnost prodeje či pronájmu samostatných bytových jednotek. Taktéž se nabízí varianta zachování části objektu pro účely bydlení a zároveň užití části objektu pro firemní účely. S ohledem na aktuální poptávku služeb v Kunraticích je objekt vhodný pro užívání například jakožto veterinární klinika, beauty klinika či klinika estetické medicíny nebo taktéž zubní klinika. Individuální účel užívání objektu je možný uskutečnit po dohodě.

Varianta pronájmu:
Jsme ochotni se dohodnout s nájemcem na individualizaci projektu a na dlouhodobém pronájmu.

 

Fotogalerie:

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?