Detail nemovitosti

Stavební pozemek, Chýně

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Chýně, okres Praha-západ. Parcela je dle územního plánu obce zastavitelnou plochou s využitím k bydlení v rodinných domech, tedy jedná se o pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. Rozloha pozemku činí 1.094 m².

Cena:

13.915.000 Kč

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Exkluzivní nabídka prodeje stavebního pozemku v obci Chýně, okres Praha-západ. Chýně leží 14 km na západ od centra Prahy a 2 km od jejích hranic v blízkosti městské části Zličín, mezi městy Hostivice a Rudná.

Parcela je dle územního plánu obce zastavitelnou plochou s využitím k bydlení v rodinných domech, tedy jedná se o pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. Parcela je umístěna v dosud nezastavěné zóně v těsné blízkosti zástavby rodinných domů. K hranicím pozemku jsou dovedeny inženýrské sítě, tedy elektřina, vodovod, plynovod i kanalizace.

Rozloha pozemku činí 1.094 m². Prodejní cena činí 12.719 Kč/m² (včetně DPH), tedy celková cena je 13.915.000 Kč.

Chýně je obcí s výbornou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností, kde se neustále buduje další zkvalitnění služeb a života obyvatel. Vsí protéká Litovický potok, na kterém leží dva malé rybníky. Jedná se o klidnou a velmi příjemnou lokalitu, která přímo vybízí k projížďkám na kole nebo k rodinným výletům do přírody, avšak současně nabízí těsnou blízkost hlavního města se vší občanskou vybaveností a výhodami, které obyvatelům nabízí.

 

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?