Detail nemovitosti

Areál Jesenice – Osnice

Exkluzivně nabízíme k prodeji bývalý areál zemědělských staveb v atraktivní lokalitě Jesenice – Osnice, okres Praha-západ. Areál o 10 budovách je v současné době užívaný převážně ke skladovým účelům, jedná se pozemky připravené k zastavění (po demolici staveb). Celková výměra pozemků činí 22.617 m².

Cena:

80.000.000 Kč (k jednání)

Lokalita:

Dispozice:

Zastavěná plocha:

Rádi Vám poradíme

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Předmětem prodeje je soubor pozemků situovaných v lokalitě Jesenice – Osnice, okres Praha-západ, Středočeský kraj. Jedná se o bývalý areál zemědělských staveb užívaný převážně ke skladovým a výrobním účelům. Celková výměra pozemků činí 22.617 m².

Areál se nachází mezi ulicemi Komerční, Masná a Hlavní, která vede od silnice II. třídy Pražská. Příjezdovou ulicí do areálu je
v současnosti ulice Komerční. Areál navazuje východním směrem na obytnou zástavbu rodinných domů. Východním směrem navazují pole a komerční skladově výrobní areál bývalých zemědělských staveb. Na jihu, v západní a severní části Osnice se nachází vilové čtvrti, na východě zástavby se rozkládají předmětné pozemky. Severním směrem na zástavbu Osnice navazuje Průhonický park (790 m).

Možnost napojení na elektřinu, vodovod, kanalizaci i plyn. Areál je v současnosti napojen na elektřinu a plyn. Voda je získávána z vlastní studny a odpad je sveden do několika vlastních jímek.

Územním plánem jsou pozemky vymezeny k velmi širokým možnostem využití od veřejných služeb (pošta, veřejný správa, kostely), přes komerční služby (obchod, služby, kanceláře, restaurace, sportoviště, hotely, apod.) až po bydlení (zejména polyfunkční objekty). Areál podle katastru nemovitostí obsahuje celkem 10 staveb. Jako ideální možné využití areálu se jeví kompletní odstranění staveb a provedení nové developerské výstavby v souladu s územním plánem.

Areál je pronajatý na základě třech nájemních smluv na dobu určitou s různou délkou trvání. Bližší informace k nájemním smlouvám jsou zájemci k dispozici na vyžádání.

Pozemky jsou situovány v lokalitě Jesenice – Osnice, okres Praha-západ, Středočeský kraj. V centrální části města Osnice je k dispozici potřebná občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, lékárna, ordinace lékařů, městský úřad, supermarket, restaurace, penzion, bankomat, knihovna, sportoviště, aj.). Absolutní centrum města (obecní úřad) je vzdáleno cca 3,5 km pěší chůzí západním směrem. Město je dobře dostupné osobní i veřejnou dopravou. Na okraj Prahy (Chodov) je to cca 11,3 km jízdy autem severním směrem. Centrum Prahy je vzdáleno cca 16 km jízdy autem. V blízkosti předmětných pozemků (cca 500 m) se nachází autobusová zastávka s přímým spojením do Prahy ke stanici metra „C“ Opatov (čas jízdy cca 15 minut), do centra Jesenice a do Říčan. Díky těsné blízkosti Prahy, dobré dopravní dostupnosti a potřebné občanské vybavenosti v rámci města se jedná o atraktivní a velmi žádanou lokalitu bydlení i podnikání.

Shape

Máte dotaz k nemovitosti?